Witaj na stronie Gracho C.C. Tadeusz Graszek! Znajdziesz tu szczegółowe informacje o naszych usługach online i kontakt do zespołu obsługi klienta.

Dostarczamy nową alternatywę, dla zorientowanego na poszczególne produkty, podejścia reprezentowanego przez większość doradców finansowych.
Zamiast tego skupiamy się na Twoich osobistych potrzebach, oferując niepowtarzalną, długotrwałą współpracę.
Jesteśmy po to, aby pomóc zaprojektować i stworzyć finansowy dom dla Twojej przyszłości.
Ten dom będzie reprezentować Twoje przyszłe marzenia i aspiracje. Każdy pokój w nim, będzie reprezentować osobiste cele czy ambicje.
Później zaczniemy rozglądać się za finansowymi meblami, do urządzenia Twojego finansowego domu. Finansowymi meblami, które zapewnią, że cele i aspiracje Twoje i Twojej rodziny, zostaną osiągnięte.
Odkryliśmy, ze wielu klientów przychodzi do nas ze zbieraniną różnych mebli finansowych, ale jednocześnie bez strategii czy spójności między nimi.
Przeanalizujemy posiadane przez Ciebie meble finansowe i ocenimy czy pasują do finansowego domu, który wspólnie zaprojektujemy. Jeżeli będą pasować, zatrzymamy je. Jeżeli nie, postaramy się je unowocześnić lub poprawić. Przecież nie trzymamy zwykle antyków w nowocześnie urządzonym domu.
Wreszcie, jako część naszej długotrwałej współpracy, będziemy regularnie przeglądać projekt Twoje finansowego domu i Twoje finansowe meble.
Możemy dać Ci gwarancję, że wyposażenie Twojego finansowego domu, zawsze będzie adekwatne do zmieniającej się rzeczywistości. Twoich aktualnych celów oraz potrzeb.
Po co kupować finansowe meble, zanim zaprojektujesz finansowy dom ?!

Bądź na bieżąco z aktualnościami, nowościami oraz ofertami specjalnymi.